Hit enter after type your search item

Profesjonalne usługi dźwigowe szczecin 2020

/
/
/
2 Views

dziwigi-szczecin-2020

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe wsparcie, obejmujące usługi dźwigowe. Nasza oferta przeznaczona jest dla Klientów poszukujących profesjonalnego partnera godnego zaufania, zapewniającego szeroki zakres maszyn i usług, świadczonych na terenie Szczecina i okolic. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz specjalistyczny sprzęt, umożliwiający przenoszenie ładunków o zróżnicowanej masie, pozwalają nam realizować nawet trudne zlecenia. Z roku na rok pogłębiamy naszą wiedzę, jak również zdobywamy cenną praktykę podczas wykonania konkretnych zleceń. Polecamy wynajem dźwigów samochodowych, samochodu z HDS oraz załadunek i rozładunek maszyn na atrakcyjnych warunkach.

Nasze usługi dźwigowe Szczecin świadczymy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, jednak w szczególnych przypadkach, podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani operatorzy dźwigów, pozwalają nam zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa oraz dotrzymaniem terminów.

Żurawie samochodowe 

Od wielu lat naszą pasją, a zarazem specjalnością są żurawie samochodowe. Dlatego oferujemy Państwu usługi żurawiami mobilnymi do sprawnej realizacji projektów montażowych, budowlanych i transportowych. Poza Szczecinem świadczymy również usługi dźwigowe Stargard oraz usługi dźwigowe Koszalin jako podwykonawca branży budowlanej i montażowej zarówno w sektorze budownictwa obiektów przemysłowych, infrastruktury użyteczności publicznej, mieszkaniowej, wielkogabarytowej. 

Nowoczesny sprzęt znajdujący się w naszej ofercie oraz zespół fachowców z wieloletnim stażem w branży dźwigowej gwarantują Państwu wysoki standard usług. Uczestniczymy również w pełnej obsłudze projektu w zakresie doradztwa, doboru żurawia, a także obsługi logistycznej i sprzętowej związanej z pracami dźwigowymi. Przez wiele lat doświadczenie zdobywaliśmy między innymi przy budowie obiektów mostowych, podczas budowy dróg czy sektorów przemysłowych i mieszkaniowych na terenie całej Polski. 

Działamy szybko i profesjonalnie

Nasza firma posiada nowoczesny sprzęt, który podoła każdemu zadaniu. Wszystkie nasze dźwigi oraz inne maszyny do pracy na wysokościach przechodzą regularny przegląd i kontrolę, dzięki czemu zawsze pozostają bezpieczne, skuteczne i wydajne. Opinie naszych Klientów są potwierdzeniem na to, że usługi, które świadczymy są najwyższej jakości. Doceniono nas za profesjonalizm, rzetelność i zrozumienie potrzeb usługobiorców. Mogą być Państwo pewni, że każda Wasza prośba czy uwaga zostanie przez nas wnikliwie przeanalizowana. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli poszukują Państwo godnej zaufania firmy oferującej wynajem dźwigów lub innych maszyn specjalistycznych, sprawdzających się nawet przy najbardziej wymagających pracach. Wszystkie nasze maszyny na wynajem mają aktualne dozory UDT.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This div height required for enabling the sticky sidebar